KONTAKT

Contact Form

Company Information

Jeżeli jesteś osobą zawziętą i systematyczną oraz Twoją pasją jest muzyka, poświęcasz jej sporo czasu i chciałbyś się nią dzielić nie tylko z najbliższymi znajomymi, to zapraszamy Cię do nas. Napisz do nas maila, w którym załączysz fragment tekstu dotyczącego oczywiście muzyki. Ocenimy i być może razem z nami zaczniesz tworzyć ten portal.

Jesteś wydawnictwem i chcesz byśmy zrecenzowali lub zareklamowali, którąś z przyszłych płyt z Waszego planu wydawniczego? Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje współpracy.

Do wszystkich młodych dobrze rokujących zespołów. Szukacie portalu gdzie możecie się w dobry sposób zaprezentować? Dobrze trafiliście. Jeżeli Wasz materiał będzie naprawdę wyjątkowy opublikujemy recenzję. Ślijcie do nas swoje albumy drogą mailową lub jeżeli możecie to również w formacie fizycznym. Prosimy również o załączenie zdjęć zespołowych na potrzeby recenzji.

Wszystkie maile prosimy o przesyłanie na adres newnoisepl@gmail.com lub wypełnienie formularzu kontaktowego znajdującego się obok.

Contact Address