OLGA POLIKOWSKA – KONCERT PREMIEROWY – BARDZO BARDZO, WARSZAWA 03.04

Olga Polikowska - Koncert Premierowy

KONCERT PREMIEROWY OLGI POLIKOWSKIEJ

Olga Polikowska to świetnie zapowiadająca się młoda, ambitna artystka. Dotychczasowymi kompozycjami zbudowała wokół swojej osoby magiczną aurę. Ulatuje, Od Nowa, Musisz znakomicie przedstawiają Olgę oraz ukazują obrany przez nią kierunek muzycznej kariery. Możemy liczyć na delikatny, dyskretny głos skupiający się na przekazaniu artystycznych wizji świata w tekstach, jak i na współgraniu z porywającymi, melodyjnymi, elektronicznymi podkładami. Na debiutancki album, czy prędzej epkę, musimy jeszcze deczko poczekać. W chwili obecnej polecam wybrać się na Premierowy Koncert w wykonaniu Olgi, w warszawskim klubie BARdzo bardzo. Sprawdźcie liczne występy wokalistki w internecie, a zobaczycie, że brzmi ona tak samo jak nie lepiej, porównując do studyjnie nagranych singli. Zdecydowanie zanosi się na inspirujące widowisko, zapewniające kunsztowne doświadczenie, nacechowane sporą dawką pozytywnych wibracji.

Olga Polikowska - Koncert Premierowy 2

INFORMACJE DOTYCZĄCE KONCERTU

Już 3 kwietnia 2019 roku zapraszamy na pierwszy warszawski koncert Olgi Polikowskiej w klubie BARdzo bardzo.

Start: 20:00

Bilety: I pula 20 PLN, II pula 30 PLN (po zakup biletów wystarczy kliknąć w grafikę promującą występ)   

Olga Polikowska nazwana została przez dziennikarzy i krytyków muzycznych debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel Ulatuje, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół Kroki), namieszał w polskim electro-popie. Artystka do współpracy przy kolejnych utworach zaprosiła legendę sceny elektronicznej – Urbańskiego (m.in. Rysy, ścieżka dźwiękowa serialu Ultraviolet) oraz Michała Mamuta Sarapatę (zespół SALK). Jej muzyka to przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone z subtelnym i zmysłowym wokalem.

„Właśnie takich piosenek szukam w polskim popie: pozbawionych balastu pretensjonalności, stawiających na chwytliwe melodie (dawno nie słyszałem takiego refrenu w polskim mainstreamie), szukających porozumienia z r&b, no i wreszcie ubranych w błyszczące synthowe szaty” –  T. Skowyra (Porcys.pl)

  


WYDARZENIE KONCERTU OLGI NA FACEBOOKU

FACEBOOK OLGI

WYDAWCA OLGI

INSTAGRAM OLGI

NASZ FACEBOOK

PREMIERY MARCA

AREK KŁUSOWSKI – PO TAMTEJ STRONIE – ZAPOWIEDŹ

DAWID PODSIADŁO – MAŁOMIASTECZKOWY – RECENZJA

FARAO – PURE-O – RECENZJA

O autorze

"Out of the dark"

Grafik, meloman i wielki fan hokeju. Pisanie o muzyce jak i jej słuchanie to dla mnie czysta przyjemność oraz kwintesencja egzystencji.